Čo o mne povedali naši zákazníci
Recenzia z nášho webu Julia C.

Dakujeme pekne za dobre odvedenú prácu pani Slamkovej je to šikovná mladá ani ktorá si svoju prácu vykonáva vynikajúco. Prajeme jej nech sa darí!

Recenzia z Googlu Marek P.

Carbi mi bolo odporučené kamarátom. Dokonca sa ma ujala, ako v jeho prípade, Michaela Slamková👍👍👍. Zo všetkých pokusov na predaj sme si nakoniec vybrali ten posledný, ale zato najlepší 🤗🤗🤗. Super prístup od prvej chvíle až po odhlásenie. Thanks Michaela 🖐️🎉

Recenzia z nášho webu Iveta C.

So sprostredkovaním predaja auta som bola príjemne prekvapená. P. Ing. Slamková celú záležitosť zvládla promptne, profesionálne a s odborným prehľadom. Na všetky moje otázky mala vyčerpávajúce odpovede príp. rady. Predaj auta prebehol rýchlo, bez najmenších problémov a prieťahov. Služby p. Slamkovej vrelo odporučím aj svojim priateľom a známym, nakoľko som s jej prístupom k predaju bola maximálne spokojná.

Recenzia z nášho webu Milan K.

Ďakujem velmi pekne za pomoc s predajom auta. Profesionalny pristup a komplexne sluzby. Pani Slamková prišla nafotila si auto a zariadila všetko potrebné za mňa. Super komunikácia. Čo slúbila aj splnila. V dnešnej dobe rarita. Predaj do pár dní takže maximalna spokojnost. Odporúčam kontaktovať.

Recenzia z nášho webu Ľuboš S.

Ďakujem spoločnosti Carbi za skvelé služby a prozakaznicky prístup. Osobne veľké ďakujem pani Slamkovej. Všetko na čom sme sa dohodli bolo zrealizované včas a k plnej spokojnosti. Želám veľa spokojných klientov.

Recenzia z Googlu Peter k.

Ďakujem za super servis s prihlásením pracovného stroja. Ušetrilo mi to kopu času a námahy. Poďakovanie patrí konkrétne p. Michaele Slamkovej. Rozhodne odporúčam!

Recenzia z Googlu Simon R.

Nadmieru spokojný s kupou vozidla Nadmieru spokojný s ľuďmi ktorí pre túto firmu pracujú boli šikovný milý dalo sa porozprávať profesionálny prístup odporúčam

Recenzia z Googlu Laco R.

Od známeho mi bola doporučená pani Slamková. Profesionalita od začiatku až do konca. Vždy dodržaný dohodnutý termín, profesionálne fotky a auto rýchlo predané. Doporučujem každému, kto si chce ušetriť čas a nervy pri predaji auta.