Skvelá skúsenosť pri kúpe ojazdeného auta. Komunikácia bola výborná a všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Vrelo odporúčam.
MarekS Carbi som prave uspesne predala auto, specificky s pomocou pana Michala Stubnu. Vsetko islo rychlo a hladko, pan Stubna sa o vsetko postaral. Ja som musela iba doviezt auto na fotenie, ist na skusobne jazdy, a podpisat predajnu zmluvu a splnomocnenie na prepisanie. Odporucam :)
MichalZa mňa najlepší predajca áut na Slovensku určite odporúčam každému Auto mi predal pán Michal Stubna za plnú cenu bez akých kolvek starostí o všetko sa postaral on top predajca 🥂🦾🤩👌💶…
Patrik