Predaj sprostredkoval Michal Štubňa. Cely proces prebehol veľmi hladko. Sprostredkovanie bolo velmi professionalne, na vysokej úrovni. V pripade vyskytnutia nejakej zmeny v procese, reagoval velmi promptne a korektne. Môžem len odporučiť!
RomanKupili sme auto cez Carbi. Pan Miso Stubna je velmi prijemny a trpezlivy, so vsetkym nam pomohol, vsetko vysvetlil. Dakujeme
andrejkaZo službou Carbi som spokojný, spolupráca predbehla prevažne podľa mojich očakávaní. P. Vítek bol vždy veľmi nápomocný a zariadil všetko tak aby boli oba strany spokojné. Jediné čo treba brať do úvahy sú provízie ktorých suma činí 960€. Aj pri veľkej snahe pána makléra nemám pocit že bol tento obnos primeraný.
Aleš