Som maximálne spokojná s predajom auta, pán Dalibor Zemčák je veľmi spoľahlivý, predaj prebehol rýchlo a bezproblémovo. Odporúčam.
TatianaBola som veľmi spokojná s prácou p.Seckara výborná spolupráca rýchly predaj spokojné obe strany,vrelo doporučujem Kocianova
LudmilaVďaka profesionálnemu prístupu a iniciatíve pána Zemčáka som auto predal veľmi rýchlo, kladne hodnotím hlavne seriózny prístup a to, že platilo to na čom sme sa dohodli. Odporúčam všetkými desiatimi.
Richard