Dobrý den, v decembri som kupoval vozidlo BMW rada 3. Všetko prebehlo bez problémov, p. Štubňa si dal záležať, jednak dokumentačne a jednak technický stav vozidla. Uvedený podnik odporučam. Peter.
PeterĎakujem za vysoko profesionálny prístup. Ak budem v budúcnosti predávať auto, celkom určite sa znovu na Vás obrátim . Prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov, medzi ktorých už patrím aj ja 👍
MonikaPridávam aj ja pozitívnu skúsenosť pri kúpe auta, pán Kultán mi bol nápomocný pri riešení financovania motorového vozidla. Vždy mi vedel odborne poradiť a nasmerovať ma. Moje očakávania boli nadštandardne uspokojené, určite budem odporúčať jeho služby aj v mojom najbližšom okolí.
Ján