Dobrý deň,s Firmou Carbi mám zatial len velmi dobré skúsenosti. Hlavne s predajcom JAKUBOM KULTÁNOM,pomohol mi pri predaji mojej BMW X5 M50D,je veľmi šikovný,komunikatívny,ústretový,keď vznikol nejaký problém,snažil sa ho v rýchlej dobe vyriešiť. Ak máte problém s predajom Vašeho auta,neváhajte ho kontaktovať,určite Vám pomôže s predajom vašeho auto,ako pomohol aj mne:-). Ďakujem V.Tvrdý
VratislavMaximálna spokojnosť a flexibilita.
MartinSme spokojní s prístupom, rýchle vybavenie po záujme auta, ochotný prístup Ďakujem veľmi pekne 😉
Jaroslav