Skvělá zkušenost s panem Jakubem Kultanem, který mi pomohl s koupí auta. Komunikace byla blesková, vše mi srozumitelně vysvětlil a vyřídil kompletní administrativu na IČO bez jediné chyby. Auto je ve výborném stavu a odpovídá přesně tomu, co bylo domluveno. Mohu jen doporučit!
RomanĎakujem p.Mišovi Štubňovi za profesionálny a ľudský prístup. Vrelo odporúčam.
kamilS firmou Carbi a hlavne p. Michalom Štubňom mám perfektné skúsenosti.Pri kúpe auta bol veľmi ochotný, spoľahlivý a komunikovalo sa s ním perfektne. Auto bolo preverené bez skrytých závad alebo škodových udalostí. Maximálne túto službu odporúčam
Patrik