Čo hovoria naši zákazníci

Recenzia z nášho webu Jaroslava J.

Pána Prnu odporúčam. Veľmi ochotný a ústretový človek. Aj keď sme si auto vybrali mimo ponuky, všetko nám vybavil, ochotne komunikoval, poradil. Veľmi pekne ďakujem.

Recenzia z nášho webu Erik J.

Pán Tej je veľmi príjemny a rozumný človek ktorý nám dopomohol ku kúpe jazdeného vozidla a dokonca zariadil aj 90€ zľavu z ceny vozidla. Profesionalita, dobrá komunikácia a hlavne ochotný a veľmi príjemný prístup k práci. Odporúčam určite využiť služby Cabri. Takto sa robí biznis a zákaznici :) Ďakujem ešte raz za Vaše služby.

Recenzia z nášho webu Peter P.

Ďakujem pánovi Michalovi Štubňovi za sprostredkovanie predaja môjho auta. Bol veľmi profesionálny a odporučil by som ho všetkým čo chcú predať auto.

Recenzia z nášho webu Lucia Č.

Neodporúčam kupovať auto cez túto službu. Možno predať áno keďže makléri si auto vôbec nepreveria to znamená, že ak potrebujete predať auto, ktoré ma nejaké vady tak bez problémov. Ak chcete auto kúpiť, tak odporúčam používať serióznu spoločnosť, ktorá si najmä overí čo vám ide predať keďže za to majú (pre nich malú) províziu. Cca 500€. Bola som na začiatku spokojná pretože vybavia stretnutie rýchlo - keďže chcú rýchlo zabezpečiť predaj nech z toho niečo majú. Čo sa týka vybavenie úveru, tak vás oklamú, ak ste živnostník tak vám to dajú na IČO bez vášho súhlasu. Okrem iného vtedy nemáte možnosť odstúpiť od úverovej zmluvy. Ak nastane vada na aute, tak kontaktujú predajcu a aj, keď máte podľa Kúpnej zmluvy nárok na Odstúpenie najmä teda, ak zistite nejakú vadu auta (menené diely a podľa tejto služby som kúpila auto po 1.majitelke, ktorá ho kúpila v originál servise), dajú priestor predajcovi rozhodnúť, či teda auto vezmú spať a nechajú už na vás riešenie vzniknutého problému, ak nie. Okrem iného si o Vás predajca mysli, že sa vyhrážate pretože tiež nedostal korektne vysvetlenie. Určite neodporúčam keďže sa teraz kvôli p. Kultanovi budem ťahať po sudoch mám auto, ktoré nemá originál diely a predajca ma oklamal, že má len jeden kľúč teda môžem očakávať kľudne krádež auta. Najskor podávame žalobu na predajkyňu, ktorá podľa mňa chudera ani nevie (pretože je mladučká a tiež doverovala spoločnosti o čo pôjde) a neskôr žalobu na pána, ktorý mi garantoval predaj overeného vozidla a po zistení, že nie je v poriadku mi povedal, že si mám sama zaplatit diagnostiku čo sa s tým autom dialo. Samozrejme žalobu na spoločnosť, ktorá mi dala podpísať papiere na RČ a koniec koncov je to na IČO. Neodporúčam, ak nechcete mať zbytočne náklady. Okrem iného sa Vám najskôr začnú vyhrážať súdnou cestou (aj keď ste v práve) aby ste sa zľakli a problém neriešili vôbec. Pri kupé auto som vložila do tejto spoločnosti okrem dôvery (čo je pre mňa dôležitá hodnota) aj peniaze.

Recenzia z nášho webu Patrik P.

Skvelý prístup rýchle jednanie som nad mieru spokojný . Ďakujem Vám a samozrejme v neposlednej rade aj pani Šulekovej.

Recenzia z nášho webu Miroslav P.

ústretovosť, ochota, profesionalita, znalosť v oblasti predaja... Ďakujem.

Recenzia z nášho webu Patrik M.

Profesionálny prístup, skvelá komunikácia a pomoc pri kúpe aj predaji až do posledného detailu. Ďakujem

Recenzia z Googlu Andrea Š.

Veľká spokojnosť so spoločnosťou Carbi a s profesionálnym prístupom pána Dávida Kečkeša. Od nafotenia, inzerovania, podpis zmluvy až po prepis auta prebehlo všetko rýchlo a bezproblémovo. Ďakujem za sprostredkovanie predaja a vrelo odporúčam.

Recenzia z Googlu Heinz K.

Potreboval som predať auto, predajca ma kontaktoval, prišiel nafotiť auto, ešte v ten deň bolo závesné na internete na rôznych stránkach. Do týždňa sa auto predalo. Nemusel som absolútne nič riešiť všetko zabezpečili. Či predaj prepis odhlásenie poistky. Obrovská spokojnosť, odporúčam každému kto potrebuje predať auto :)

Recenzia z nášho webu István J.

100% spokojnosť, korektný, ochotný, prispôsobivý. Odporúčam 👏