Čo hovoria naši zákazníci

Recenzia z nášho webu Diana K.

S pánom Štubňom som riešila kúpu vozidla, bola som spokojná s jeho prístupom, celkovo s celým procesom, skvelou komunikáciou. Bolo mi všetko náležite vysvetlené, trpezlivo zodpovedané moje otázky, určite odporúčam.

Recenzia z nášho webu Judita K.

Maroša mi doporučila moja známa, po dobrej osobnej skúsenosti. Spolupráca splnila moje očakávania. Profesionálny prístup, rýchle jednanie, vyriešenie predaja na mieste. Ďakujem pekne. Určite odporučím tento spôsob predaja auta.

Recenzia z nášho webu František B.

Chcel som predať, našiel som Carbi, očakával som pomoc a tá ozaj prišla. Chcem sa poďakovať pánovi Kultánovi za jeho rýchlu a maximálne profesionálnu prácu. S jeho službami a teda aj so službami Carbi som velmi spokojný. Všetkým môžem len vrele odporúčať!

Recenzia z nášho webu Richárd M.

Korrekt, segítőkész, egyéb kéréseknek is eleget tesz, intézkedik gyorsan. ++

Recenzia z Googlu Daniel K.

Predaj auta bol pokrytý od nafotenia až po zmluvy a prepisy. Som spokojný zákazník a odporúčam tento spôsob predaja auta. Už by som sa s tým sám netrápil.

Recenzia z nášho webu Peter S.

Chcel by som uprimne podakovat za profesionalny pristup a pomoc pri predaji auta. Vsetko islo hladko a rychlo. Najviac sa mi pacilo precizne fotenie a zmysel pre detail. Velmi odporucam…

Recenzia z nášho webu Marek T.

Ďakujem za spoluprácu so spoločnosťou Carbi, hlavne s pánom Štubňom. Profesionálny prístup, pravidelné kontaktovanie a informovanie o akrualizácii, celková pomoc s predajom auta a zaobstaranie všetkých papierovačiek. Ešte raz ďakujem.

Recenzia z nášho webu Lukas H.

Hladko a profesionálne!

Recenzia z nášho webu Miroslav M.

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi Dávidovi Kečkešovi za sprostredkovanie predaja, maximálna spokojnosť, ľudský prístup, profesionalita. Odporúčam všetkými desiatimi!

Recenzia z Googlu Vratislav T.

Dobrý deň,s Firmou Carbi mám zatial len velmi dobré skúsenosti. Hlavne s predajcom JAKUBOM KULTÁNOM,pomohol mi pri predaji mojej BMW X5 M50D,je veľmi šikovný,komunikatívny,ústretový,keď vznikol nejaký problém,snažil sa ho v rýchlej dobe vyriešiť. Ak máte problém s predajom Vašeho auta,neváhajte ho kontaktovať,určite Vám pomôže s predajom vašeho auto,ako pomohol aj mne:-). Ďakujem V.Tvrdý