Čo hovoria naši zákazníci

Recenzia z Googlu Peter K.

Dobrá služba pri kúpe automobilu Toyota C-HR. Pán Vitek nám to pomohol zrealizovať profesionálne a ochotne. Bol ústretový kedykoľvek poradiť a pomôcť. Ešte raz ďakujem.

Recenzia z Googlu Maria B.

Chcela by som vyzdvihnúť profesionalitu pána Kultana pri sprostredkovaní predaja auta. O aute vedel všetko, bol milý a veľmi ochotný. Sprevádzal nás celým procesom predaja. Celá "akcia" prebehla bez najmenších problémov. Tieto služby a sprostredkovateľa určite odporúčame.

Recenzia z nášho webu Jana M.

Výborná skúsenosť pri predaji môjho auta. Pán Vitek je veľmi sympatický a entuziastický profesionál, ktorému môže človek dôverovať. Celý proces od nafotenia vozidla až po jeho prepis a odovzdanie prebehol hladko, zariadil úplne všetko. Vrelo odporúčam!

Recenzia z Googlu Matej L.

Naša prvá skúsenosť s kúpou autá, ktorého predaj sprostredkovala firma. Na našej strane spokojnosť, pán Kečkeš bol veľmi ochotný a snažil sa nám vyjsť maximálne v ústrety. Telefonická aj osobná komunikácia pôsobila veľmi dobrým dojmom. Teraz už len dúfať, že kúpené auto bude také dobré ako dobre vyzerá.

Recenzia z nášho webu Matej L.

Prvá skúsenosť s kúpou autá, ktorú zabezpečovala firma, na našej strane spokojnosť, pán Kečkeš bol veľmi ochotný a snažil sa vyjsť maximálne v ústrety. Telefonická aj osobná komunikácia pôsobili veľmi dobrým dojmom. Teraz už len dúfať, že aj kúpené auto bude také dobré ako vyzerá q nesklame.

Recenzia z Googlu Ján M.

Veľká spokojnosť ci už so spoločnosťou ako takou ale hlavne so zástupcom p. Tarcalom, ktorý bol vždy časovo flexibilný a ochotný, čo nakoniec viedlo k uspenšnému predaju auta. Samozrejme mu zato patrí veľká vďaka. Odporúčam vrelo všetkým ktorý nemajú či už skúsenosti alebo čas na predaj auta.

Recenzia z nášho webu Peter K.

Dobrá služba pri kúpe automobilu Toyota C-HR. Pán Vitek nám to pomohol zrealizovať profesionálne a ochotne. Bol ústretový kedykoľvek poradiť a pomôcť. Ešte raz ďakujem.

Recenzia z nášho webu Dominika K.

Skvelý, milý a rýchly prístup. Všetko nám podrobné a zrozumiteľne vysvetlil a vybavil. Ďakujeme

Recenzia z nášho webu Jan M.

Veľká spokojnosť so zástupcom Carbi pánom Tarcalom. Férový prístup a veľká ochota nakoniec dospela do úspešného konca a auto sa bez problémov predalo začo veľmi pekne ďakujem. Určite odporúčam ako inzerciu tak aj pána Tarcalu.

Recenzia z nášho webu Alžbeta T.

Dobrý deň…mám skvelú osobnú skúsenosť pri predaji môjho automobilu - pán Ambrózy celú vec od začiatku veľmi profesionálne manažoval a bol kedykoľvek ochotný poradiť a pomôcť. Verím, že tak ako je spokojnosť u mňa, bude aj na strane kupujúceho. Veľmi pekne ďakujem za pomoc s predajom môjho auta 😉 Vrelo odporúčam spoluprácu s Carbi a s pánom Ambrózym.