Čo hovoria naši zákazníci

Recenzia z nášho webu Adrian K.

Profesionálne sprostredkovanie predaja. Auto sa dopodrobna prekontrolovalo,od merania laku az po technicky stav vozidla. Expresne rýchlo sa predalo auto. Celkovo som spokojný.

Recenzia z Googlu Marek !.

Spokojnosť s profesionálnym prístupom ako aj s výsledkom spolupráce - predané auto za 10 dní. Pán Jozef Vitek je človek na správnom mieste, poradí, nafotí, vyfiltruje zákaznika a zorganizuje stretnutie. Vyriešil papierovačky... Celý predaj ma stál asi tri hodinky času... Super služba! Ďakujem. Marek Š.

Recenzia z Googlu Michal S.

Ak chcete predať auto a nechcete stráviť celý deň v autobazáre, kým si prezrú Vaše auto a potom sa s nimi ešte aj naťahovať o cenu, tak tu ste na správnom mieste. Profesionalita, odbornosť, rýchlosť predaja v mojom prípade a hlavne všetko za Vás vybavia, Vaša účasť je už len pri predaji, ak samozrejme kupca prejaví záujem o Vaše auto. Ďakujem Michalovi za jeho ochotu a služby 👍👏👌

Recenzia z Googlu Marek B.

Kúpu vozidla sprostredkoval maklér Jozef Vítek, s ktorým som bol maximálne spokojný. Bol veľmi ústretový, komunikoval aj mimo bežných pracovných hodín, vybavil všetko k mojej spokojnosti a ja som mal o pár starostí menej. Celý proces od prvého kontaktu až po vybavenie PZP, prepisu a odovzdania vozidla zabral iba niekoľko dní.

Recenzia z nášho webu Miroslav J.

Prekvapujúco rýchle a promptné vybavenie až som bol zaskočený a vôbec som to nečakal... Veľká vďaka p. Slotkovi aj za vybavenie prepisu a zrušenie poistiek... Určite odporúčam.

Recenzia z nášho webu Jakub F.

Veľmi profesionálny a rýchly prístup makléra. Veľka ochota pri vybavovaní papierovačiek, v podstate som sa nestaral o nič. Aj počas sviatkov rýchle vybavenie všetkých potrebných vecí. Odporúčam.

Recenzia z Googlu Erik S.

Som nadmieru spokojný so službami Carbi. Pán maklér Jozef Vítek spravil exkluzívne profesionálne fotografie môjho vozidla, inzeroval ho na všetkých slovenských portáloch a vozidlo bolo za 4 dni predané. Oceňujem taktiež priateľský prístup a balík služieb.

Recenzia z Googlu Aleš K.

Zo službou Carbi som spokojný, spolupráca predbehla prevažne podľa mojich očakávaní. P. Vítek bol vždy veľmi nápomocný a zariadil všetko tak aby boli oba strany spokojné. Jediné čo treba brať do úvahy sú provízie ktorých suma činí 960€. Aj pri veľkej snahe pána makléra nemám pocit že bol tento obnos primeraný.

Recenzia z Googlu Kamil V.

Služby spoločnosti odporúčam. Spolupracovali sme s pánom Štubňom a od začiatku nebol žiadny problém s komunikáciou a ani s ústretovosťou pri riešení našich požiadaviek. Odborný pohľad a flexibilný prístup, v prípade potreby nebudem váhať opätovne vyhľadať jeho služby.

Recenzia z nášho webu Júlia P.

Veľmi rýchle, profesionálne a ochotné jednanie. Som veľmi spokojná, ďakujem a odporúčam 😉