Čo hovoria naši zákazníci

Recenzia z nášho webu Tomáš K.

Ďakujem za spoluprácu a ochotu zodpovedať všetky otázky pri kúpe a aj po kúpe vizidla. Stretnutie bolo príjemné a nie prehnane formálne. Ešte raz ďakujeme.

Recenzia z nášho webu Michal P.

Ďakujem pánovi Štubňovi za bezstarostné sprostredkovanie predaja vozidla. Túto službu rád využijem aj v budúcnosti.

Recenzia z nášho webu Matus M.

Ďakujem ešte raz za korektný a profesionálny prístup za zastúpenie leasingu aj keď nie ponúkaného auta ich firmy. P. Prna pripravil všetky papiere tak, že stačilo iba prečítať a podpísať, všetko vysvetlil a poučil. ĎAKUJEM

Recenzia z Googlu Peter S.

Všetko to začalo oslovením bez nátlaku. Dohodli sme si stretko, vyjasnili očakávania a podmienky. Pán Štubňa spravil super fotky a zmenežoval všetky úkony od propagácie, cez obhliadku až po samotný prepis vozidla. Pomer cena vs výkon bezkonkurenčný. Nič by som neurobil inak pri opätovnom predaji auta. Za mňa 5*.

Recenzia z nášho webu PavolM P.

Kúpa autá prebehla veľmi rýchlo všetko vybavené spoľahlivosť 100% môžem len odporučiť. Dávid K

Recenzia z nášho webu Zuzana S.

Vybrali sme si, prehliadli, pán Štubňa rýchlo vybavil a auto bolo naše. Som spokojná a môžem len odporučiť.

Recenzia z nášho webu Erika H.

Dakujem pekne za výborne odvedenu pracu. Pan Ambrozy mi bol vo vsetkom napomocny a bol velmi profesionalny! Ochotný vo všetkom pomôcť, poradiť a všetko vybavil za mňa, nemusela som nič urobiť. Komplexný servis a profesionálny prístup. Určite budem odporúčať aj svojim známym a aj ja sa na neho v budúcnosti, pokiaľ bude treba určite obrátim.

Recenzia z nášho webu Marek D.

Ďakujem za predaj môjho vozidla. Profesionálny a ľudský prístup k zákazníkovi od p. Maroša Ambrózy. Vozidlo predané rýchlo a profesionálne.

Recenzia z Googlu Lukáš M.

Vrelo odporúčam všetkými desiatimi. Špeciálne vypichnem pani Michaelu Slamkovú, ktorá mi s predajom vozidla pomohla už viackrát. Všetko bolo promptné, profesionálne, autá sa predali po týždni, dvoch a čo je hlavné ja som nemusel pohnúť ani prstom a pani Slamková vybavila všetko za mňa…rozumej všetko. Takže ešte raz sa chcem poďakovať, za mňa 10/10.

Recenzia z nášho webu Pavol B.

Dakujem ešte raz za kompletný servis, profesionálny a ľudský prístup. Môžem len odporučiť.