Čo hovoria naši zákazníci

Recenzia z Googlu - v.

meno maklera: Jozef Vítek Nedávno som mal tú česť spolupracovať s firmou Carbi a jej špičkovým maklérom Jozefom Vitekom, ktorý sa špecializuje na sprostredkovanie predaja automobilov. Od samého začiatku som bol nadšený ich profesionálnym prístupom a neuveriteľnou rýchlosťou, s akou boli všetky úkony vykonané. Už pri prvom kontakte som si všimol, že maklér je skutočný odborník vo svojej oblasti. Poskytol mi všetky potrebné informácie a jasne mi vysvetlil celý proces predaja. Po nafotení automobilu a umiestnení inzerátu na trh trvalo len neuveriteľné tri týždne, kým sa auto úspešne predalo. Toto je výsledok, ktorý presahuje všetky moje očakávania. Profesionálny prístup makléra a jeho ochota pomôcť v každom kroku procesu boli jednoducho obdivuhodné. Neustále ma informoval o pokroku a bol vždy k dispozícii na odpovede na moje otázky. Celý proces bol vďaka jeho odbornosti a skúsenostiam neuveriteľne plynulý a bezproblémový. Firmu Carbi a jej makléra môžem jednoznačne odporučiť každému, kto hľadá spoľahlivého a profesionálneho sprostredkovateľa predaja automobilov. Ich služby sú na najvyššej úrovni a ich prístup k zákazníkovi je príkladný. Predaj môjho auta bol rýchly, efektívny a bez stresu, za čo im patrí veľká vďaka.

Recenzia z nášho webu Erik K.

Chcem sa poďakovať pánovi Kultanovi za prijemné jednanie a komunikáciu pri kúpe auta a tiež za pomoc pri prihlásení vozidla ,auto je super a ešte raz veľmi pekne Dakujem.

Recenzia z Googlu Peter H.

Veľmi profesionálny prístup a poradenstvo. Všetko prebehlo hladko a bez starosti. Všetko bolo jasné vysvetlene. Auto sa predalo k spokojnosti oboch strán. Mojim kontaktom bol Jozef Vitek a viem si kľudne predstaviť ďalšiu spoluprácu pri predaji a kúpe iného auta. Profesionál a aj skvelý poradca. Bolo prijemne ísť s ním cez celý proces a aj čakanie na kupujúcich.

Recenzia z Googlu Evka M.

ked hladate sluzbu a chcete predat auto bez starosti, spokojne sa obratte o pomoc k panovi Jozefovi Vítekovi. nadstandardny pristup, ziadne plane reci, ziadne prisluby nesplnitelneho. profesionalne nafotene auto, topovany inzerat, pravidelna komunikacia a revizia ceny a v cieli predane auto! aj nabuduce sa obratim zas na pana Víteka, ak budem predavat auto. Vdaka!

Recenzia z Googlu Marián Š.

Zdravím. Maximálna spokojnosť s maklérom Jozefom Vítekom z Carbi Sk … ústretovosť - flexibilita. Všetko na jednicku vrelo odporúčam …

Recenzia z nášho webu Martin S.

Maximálna spokojnosť a flexibilita.

Recenzia z Googlu Matej P.

Nedávno som mal vynikajúcu skúsenosť s predajom môjho auta a nemôžem byť viac spokojný! Od začiatku až do konca bol celý proces bezproblémový a príjemný. Predajca pán Jozef Vítek bol mimoriadne priateľský, profesionálny a ochotný odpovedať na všetky moje otázky. Jeho znalosť trhu a schopnosť poradiť mi pri stanovovaní správnej ceny pre moje auto bola nesmierne užitočná. Nikdy som necítil žiadny tlak na rýchly predaj, čo som veľmi ocenil. Predaj môjho auta prebehol rýchlo a efektívne. Predajca sa postaral o všetky detaily a administratívu, takže som sa nemusel o nič starať. Komunikácia bola jasná a priebežné informovanie o stave predaja mi dodávalo istotu, že je všetko v poriadku. Celková cena, za ktorú bolo auto predané, bola férová a zodpovedala očakávaniam. Všetko prebehlo transparentne, bez skrytých poplatkov alebo nepríjemných prekvapení. Rád by som zdôraznil aj vynikajúci popredajný servis, ktorý mi bol ponúknutý. Predajca sa uistil, že som so službami spokojný a ponúkol mi ďalšiu podporu, ak by som ju potreboval. Celkovo, ak hľadáte spoľahlivého a dôveryhodného predajcu na predaj vášho auta, nemôžem odporučiť nikoho lepšieho. Pán Vítek, ďakujem za skvelé služby!

Recenzia z Googlu Jan p.

Ďakujem pán Jozef Vitek za sprostredkovanie predaja môjho automobilu. Urobil profesionálne foto. Ústretový a ochotný sprostredkovateľ. Odporúčam.

Recenzia z Googlu Michaela v.

Dakujem za spolupracu predajcovi Jozefovi Vítekovi. Odporúčam 👍🏻

Recenzia z Googlu Marek S.

Maximálna spokojnosť skvelý prístup pána Viteka . Ďakujem