Som veľmi spokojná, dobre odvedená práca, odporúčam, ďakujem za spoluprácu a prajem veľa pracovných úspechov
Alžbeta
Predaj prebehol bez problémov a bez starosti Mišo Stubna dobrá práca a pekne fotky 👍
Martin
Som veľmi spokojný s profesionálnym a ľudským prístupom pána M. Tótha, pri predaji môjho auta. Vybavil všetko od A po Z. Odporúčam každému, kto chce kúpiť alebo predať auto.
Miroslav