Vybrali sme si, prehliadli, pán Štubňa rýchlo vybavil a auto bolo naše. Som spokojná a môžem len odporučiť.
Zuzana
S predajom auta cez tuto spolocnost sme boli milo prekvapeni 😊
Vrelo odporucame predaj ci kupu auta.
Pan Milan Toth vybavil vsetko co bolo treba,bol maximalne ustretovy,ochotny,ludsky,co povedal to aj dodrzal 👍 👍👍mozeme len a len odporucat.👍👍👍
Dakujeme p.Toth a prajeme vsetko dobre 😊
Elena
Na základe mojich pozitívných skúseností, vrelo doporučujem p. Endrizala
všetkým záujemcom o predaj jazdených vozidiel. Určite Vás nesklame, lebo vždy dodrží slovo.
Ján