O nás

Poslanie Carbi

Služba, ktorú ako Carbi ponúkame vznikla z jednoduchého dôvodu. Tým bolo ponúknuť možnosti jednoduchšieho predaja a kúpy motorových vozidiel širokému spektru ľudí naprieč celou krajinou.

Našim cieľom je pomôcť s predajom každému, kto je menej zbehlý vo fungovaní rôznych inzertných portálov a tiež vo fotografovaní, samotnom procese predaja vrátane právnych náležitostí, alebo na takéto činnosti jednoducho nemá čas. Náš vyškolený tím vozidlo profesionálne nafotí, pomôže s tvorbou ceny a tiež ho ponúkne na všetkých dostupných inzertných portálov, ktoré majú relevanciu vo vyhľadávaní.

Náš tím operuje v každom jednom okrese, či kraji na Slovensku a príde priamo za klientom. Naši Carbíci, ako ich familiárne voláme, sú vyškolení na všetky požiadavky tejto práce a s radosťou pomôžu so základnými elementami predaja a vybavenia všetkých formalít. Obrátiť sa na nich môžete aj v prípade kúpy ďalšieho vozidla. Carbi dokáže ponúknuť komplexné zastrešenie oboch situácií.

Ak teda chcete auto predať rýchlo a bez starostí, tak nás neváhajte kontaktovať, Carbi je tu pre Vás.

Predajom však naše služby nekončia. Naši vyškolení odborníci dokážu pomôcť s úvermi, poisteniami, alebo s popredajným právnym poradenstvom.

Franšízor

Via Trade s.r.o
SNP 1/1 018 51 Nová Dubnica
IČO: 50329499
DIČ: 2120301689
IČ DPH: SK2120301689

Čo o nás povedali naši zákazníci

Recenzia z nášho webu Denisa S.

100% spokojnost profesiobalny pristup,ochota, rychle vybavenie vrelo odporucam

Recenzia z nášho webu Ľubo

Predajca Jan z Kosickej pobocky bol od zaciatku komunikacie velmi ochotny, mily a ustretovy clovek s ktorym bola radost spolupracovat. Vsetky podmienky ktore sme si dopredu dohodli platili. Spolocnost ponuka aj rozne druhy financovania auta a tym ma vacsi dosah pre klienta ktory auto nekupuje za hotovost. S predajom auta som bol nadmieru spokojny a ich sluzby vyuzijem urcite aj v buducnosti. To ze vozidlo za mna odhlasili a dotiahli aj poistenie auta, teda jeho zrusenie bolo takisto velke plus

Recenzia z Googlu Jozef O.

Dobrý deň, so spoločnosťou Carbi som spokojný. Pan Jakub Kultan mal férový prístup. Vedeli by poslať aj ponuky pzp hp,ak by sme potrebovali. Všetko vybavené na mieste. Pri obhliadke sme auto kúpili a odišli na ňom domov hneď v ten deň. Ďakujeme

Recenzia z nášho webu Dana B.

Dobrý deň chcem sa poďakovať p.Valentovi za profesionálny prístup pri predaji nášho auta príjemné vystupovanie ochota bola som spokojná ďakujem.

Užitočné rady
Neváhajte a kontaktujte nás Vyplňte, prosím, všetky povinné údaje.
Musíte vyplniť všetky povinné údaje.