O nás

Poslanie Carbi

Služba, ktorú ako Carbi ponúkame vznikla z jednoduchého dôvodu. Tým bolo ponúknuť možnosti jednoduchšieho predaja a kúpy motorových vozidiel širokému spektru ľudí naprieč celou krajinou.

Našim cieľom je pomôcť s predajom každému, kto je menej zbehlý vo fungovaní rôznych inzertných portálov a tiež vo fotografovaní, samotnom procese predaja vrátane právnych náležitostí, alebo na takéto činnosti jednoducho nemá čas. Náš vyškolený tím vozidlo profesionálne nafotí, pomôže s tvorbou ceny a tiež ho ponúkne na všetkých dostupných inzertných portálov, ktoré majú relevanciu vo vyhľadávaní.

Náš tím operuje v každom jednom okrese, či kraji na Slovensku a príde priamo za klientom. Naši Carbíci, ako ich familiárne voláme, sú vyškolení na všetky požiadavky tejto práce a s radosťou pomôžu so základnými elementami predaja a vybavenia všetkých formalít. Obrátiť sa na nich môžete aj v prípade kúpy ďalšieho vozidla. Carbi dokáže ponúknuť komplexné zastrešenie oboch situácií.

Ak teda chcete auto predať rýchlo a bez starostí, tak nás neváhajte kontaktovať, Carbi je tu pre Vás.

Predajom však naše služby nekončia. Naši vyškolení odborníci dokážu pomôcť s úvermi, poisteniami, alebo s popredajným právnym poradenstvom.

Franšízor

Via Trade s.r.o
SNP 1/1 018 51 Nová Dubnica
IČO: 50329499
DIČ: 2120301689
IČ DPH: SK2120301689

Čo o nás povedali naši zákazníci

Recenzia z nášho webu Vldimír K.

Profesionálny prístup makléra,ďakujem za pomoc pri predaji auta.

Recenzia z Googlu Vlado G.

Musím priznať, že som o takejto službe netušil, avšak som maximálne milo prekvapený. Predajca Ján bol od začiatku ústretový, všetko bolo tak ako sme sa dohodli a auto predané do 3 týždňov. Dokonca vyšiel v ústrety aj kupujúcemu tým, že mu po dohode auto doviezol. Tým pádom spokojnosť aj u mňa aj u kupujúceho. Možem len odporučiť!

Recenzia z nášho webu Igor B.

Príjemný a profesionálny prístup. Pán Štubňa nám pomohol rýchlo a bez problémov predať auto.

Recenzia z Googlu Silvia P.

Ďakujem veľmi krásne za predaj môjho milovaného autíčka ☺️ Bola som nad mieru spokojná so spoluprácou . Veľmi efektívne, rýchlo a spoľahlivo. Odporúčam a určite by som opäť spolupracovala s vami. Ďakujem

Užitočné rady
Neváhajte a kontaktujte nás Vyplňte, prosím, všetky povinné údaje.
Musíte vyplniť všetky povinné údaje.