O nás

Poslanie Carbi

Služba, ktorú ako Carbi ponúkame vznikla z jednoduchého dôvodu. Tým bolo ponúknuť možnosti jednoduchšieho predaja a kúpy motorových vozidiel širokému spektru ľudí naprieč celou krajinou.

Našim cieľom je pomôcť s predajom každému, kto je menej zbehlý vo fungovaní rôznych inzertných portálov a tiež vo fotografovaní, samotnom procese predaja vrátane právnych náležitostí, alebo na takéto činnosti jednoducho nemá čas. Náš vyškolený tím vozidlo profesionálne nafotí, pomôže s tvorbou ceny a tiež ho ponúkne na všetkých dostupných inzertných portálov, ktoré majú relevanciu vo vyhľadávaní.

Náš tím operuje v každom jednom okrese, či kraji na Slovensku a príde priamo za klientom. Naši Carbíci, ako ich familiárne voláme, sú vyškolení na všetky požiadavky tejto práce a s radosťou pomôžu so základnými elementami predaja a vybavenia všetkých formalít. Obrátiť sa na nich môžete aj v prípade kúpy ďalšieho vozidla. Carbi dokáže ponúknuť komplexné zastrešenie oboch situácií.

Ak teda chcete auto predať rýchlo a bez starostí, tak nás neváhajte kontaktovať, Carbi je tu pre Vás.

Predajom však naše služby nekončia. Naši vyškolení odborníci dokážu pomôcť s úvermi, poisteniami, alebo s popredajným právnym poradenstvom.

Franšízor

Via Trade s.r.o
SNP 1/1 018 51 Nová Dubnica
IČO: 50329499
DIČ: 2120301689
IČ DPH: SK2120301689

Čo o nás povedali naši zákazníci

Recenzia z nášho webu Alžbeta T.

Dobrý deň…mám skvelú osobnú skúsenosť pri predaji môjho automobilu - pán Ambrózy celú vec od začiatku veľmi profesionálne manažoval a bol kedykoľvek ochotný poradiť a pomôcť. Verím, že tak ako je spokojnosť u mňa, bude aj na strane kupujúceho. Veľmi pekne ďakujem za pomoc s predajom môjho auta 😉 Vrelo odporúčam spoluprácu s Carbi a s pánom Ambrózym.

Recenzia z nášho webu Radovan

Všetko prebehlo bez problémov. Spokojnosť

Recenzia z nášho webu Jozef H.

Všetko super rýchle. Auto bolo predané bez problémov.

Recenzia z Googlu Milan

Veľmi pekne sa chcem poďakovať Michaele Slamkovej za služby.

Užitočné rady
Neváhajte a kontaktujte nás Vyplňte, prosím, všetky povinné údaje.
Musíte vyplniť všetky povinné údaje.