O nás

Poslanie Carbi

Služba, ktorú ako Carbi ponúkame vznikla z jednoduchého dôvodu. Tým bolo ponúknuť možnosti jednoduchšieho predaja a kúpy motorových vozidiel širokému spektru ľudí naprieč celou krajinou.

Našim cieľom je pomôcť s predajom každému, kto je menej zbehlý vo fungovaní rôznych inzertných portálov a tiež vo fotografovaní, samotnom procese predaja vrátane právnych náležitostí, alebo na takéto činnosti jednoducho nemá čas. Náš vyškolený tím vozidlo profesionálne nafotí, pomôže s tvorbou ceny a tiež ho ponúkne na všetkých dostupných inzertných portálov, ktoré majú relevanciu vo vyhľadávaní.

Náš tím operuje v každom jednom okrese, či kraji na Slovensku a príde priamo za klientom. Naši Carbíci, ako ich familiárne voláme, sú vyškolení na všetky požiadavky tejto práce a s radosťou pomôžu so základnými elementami predaja a vybavenia všetkých formalít. Obrátiť sa na nich môžete aj v prípade kúpy ďalšieho vozidla. Carbi dokáže ponúknuť komplexné zastrešenie oboch situácií.

Ak teda chcete auto predať rýchlo a bez starostí, tak nás neváhajte kontaktovať, Carbi je tu pre Vás.

Predajom však naše služby nekončia. Naši vyškolení odborníci dokážu pomôcť s úvermi, poisteniami, alebo s popredajným právnym poradenstvom.

Franšízor

SNP 1/1 018 51 Nová Dubnica
IČO: 50329499
DIČ: 2120301689
IČ DPH: SK2120301689

Čo o nás povedali naši zákazníci

Recenzia z Googlu Adrian z.

Maximálna spokojnosť s touto spoločnosťou. A hlavne s profesionálnym prístupom pána Davida Kečkeša 100% vo všetkých ohľadoch . Nikdy predtým som nič takéto nepostrehol na našom trhu ako takýto spôsob predaja auta. Myslím ,že už nebudem predaj auta niekedy v budúcnosti riešiť inakšie ako cez spoločnosť CARBI. 👍

Recenzia z nášho webu Jozef Z.

S panom Tejom som bol velmi spokojny. Seriozny predajca co slubi to aj dodrzi.

Recenzia z Googlu Roman C.

Som veľmi spokojný s prístupom pani Slamkovej a pána Kultana. Profesionalita, ľudskosť a perfektná komunikácia. Odporúčam Carbi a týchto dvoch ľudí všetkým, ktorí majú záujem kúpiť, alebo predať auto bez zbytočných starostí.

Recenzia z nášho webu Man B.

Touto cestou by som sa chcel poďakovať pánovi Kultanovi za ľudský a profesionálny prístup pri kúpe môjho nového vozidla. Určite odporúčam.

Užitočné rady
Neváhajte a kontaktujte nás Vyplňte, prosím, všetky povinné údaje.
Musíte vyplniť všetky povinné údaje.