Skvelá skúsenosť pri kúpe ojazdeného auta. Komunikácia bola výborná a všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Vrelo odporúčam.
Marek
Hľadali sme dlho . V jeden deň sme spravili výlet takmer 500KM . 3 auta totálne vylietane vydojene vrany. Už sme strácali nádej v dnešnej dobe kúpiť schopné a nezruntovane auto. V tom momente sme pri ceste domov našli na inzercii p. MAKLERA
Miroslava Endrizala a skúsili sme to . P . Miro bol ochotný už po telefóne aj keď už bolo dosť neskoro ale sadol.do auta a na obhliadku sme prišli. Čakal nás tam presne taký Tiguan aký bol inzerovany. Žiadne prikraslovanie a nedostatky nam boli povedané už po telefóne. P Miro nemal problém ani s napichnutim áuta na diagnostiku našim mechanikom. Auto v stave v akom opísal .
Pripravil zmluvné tlačíva , splnomocnenie.
Nákup do slova bez starosti . Rozhodne doporučujem tohto mladého muža.
Ďakujeme za predčasné Vianoce. Vďaka
Vašej práci sme si my splnili sen.
František
Veľmi príjemná skúsenosť .
Profesionálny prístup ,podrobná prehliadka a ukážka vozidla vrátane merania laku vozidla.
Všetky otázky boli zodpovedané a vysvetlené ohľadom vozidla a možnosti financovania. Oprúčam.
Ďakujem za príjemne stretnutie .
Anton