Touto cestou sa chceme poďakovať pánovi Vitekovi za neskutočnú ústretovosť, ochotu a profesionálny prístup a poradenstvo pri kúpe vozidla, od prípravy kúpno - predajnej zmluvy, kontrolu správnosti všetkých potrebných dokladov, zabezpečenie kontroly vozidla až po asistenciu v banke ako aj pri prepise vozidla na polícii, neskutočne ochotný a ľudsky k zákazníkovi, dokonca nám aj odšoféroval vozidlo po meste a vymenil ŠPZ, nemám slov ...preto doporučujeme pána Viteka nie len pre samotných Košičanov ale aj pre celé Slovensko, My sme došli zo Žiliny. Určite sa na pána Viteka obrátime pri predaji nášho druhého vozidla, srdečnosť, ochota a profesionálny prístup sú na mieste. Želáme mu veľa úspechov v práci a čo najviac spokojných zákazníkov ako sme boli my !!!!
S pozdravom
Ján Taliga
Jan
Výborná skúsenosť pri predaji môjho auta. Pán Vitek je veľmi sympatický a entuziastický profesionál, ktorému môže človek dôverovať. Celý proces od nafotenia vozidla až po jeho prepis a odovzdanie prebehol hladko, zariadil úplne všetko. Vrelo odporúčam!
Jana