Chcem sa poďakovať firme Carbi a hlavne pánovi Štubňovi za profesionálny a hlavne ľudský prístup. Autíčko sa podarilo úspešne kúpiť a všetko čo trebalo vybavili bez problémov za mňa. Wau a dole klobúk🙏🏻
Zuzana
Profesionálny prístup, skvelá komunikácia a pomoc pri kúpe aj predaji až do posledného detailu. Ďakujem
Patrik
Chcel by som poďakovať Milanovi za rýchly predaj auta, seriózne a profesionálne jednanie. Odporúčam.
Filip