Vďaka pánovi Tóthovi som predal už dve vozidlá do 2 týždňov. V oboch prípadoch absolútna spokojnosť. Prístup predajcu je na vysokej úrovni. Len odporúčam!!
Stefan
S pánom Michalom prebehlo všetko na 1* profesionálny prístup od obhliadky až po predaj.Ďakujem veľmi pekne za všetko.
Magda
Skvelá spolupráca, vrelo odporúčam. Žiadne starosti s predajom, prepisom, všetko profesionálne zorganizované. Ešte raz, veľká vďaka.