Nikdy som auto cez tretiu stranu nepredaval, nemal som velku doveru, tentokrat som to skusil, kedze moj inzerat nemal ziadnu odozvu. Prebehlo nafotenie auta (fotky boli oproti mojim obrovskym rozdielom), pan zavesil auto na vsetky mozne stranky a auto sa ani nie do tyzdna predalo. Ano, nie je to zadarmo logicky, ale nemal som s nicim starost, odhlasenie, zmluvy, nic.. Nabuduce ak bude ktokolvek z mojho okolia auto predavat, s kludnym svedomim mu tychto frajerov odporucim.
Matej
Chceli by sme sa poďakovať spoločnosti Carbi za predaj nášho auta, špeciálne pánovi Slotkovi, ktorý nám s predajom veľmi ochotne pomohol, vyriešil za nás papierovačky a mal veľmi profesionálny a zároveň milý prístup.
Jozef