Ďakujem veľmi krásne za predaj môjho milovaného autíčka ☺️ Bola som nad mieru spokojná so spoluprácou . Veľmi efektívne, rýchlo a spoľahlivo. Odporúčam a určite by som opäť spolupracovala s vami. Ďakujem
Silvia
Skvelá skúsenosť s pánom Jakubom Kultanom, ktorý mi pomohol s kúpou auta. Komunikácia bola blesková, všetko mi zrozumiteľne vysvetlil a vybavil kompletnú administratívu na IČO bez jedinej chyby. Auto je vo výbornom stave a zodpovedá presne tomu, čo bolo dohodnuté. Môžem len odporučiť!
Roman
Môj zážitok s maklérom Jozefom Vítekom bol veľmi pozitívna, veľká spokojnosť môžem len odporučiť.
Kristián