Čo o mne povedali naši zákazníci
Recenzia z Googlu Roman L.

Predaj sprostredkoval Michal Štubňa. Cely proces prebehol veľmi hladko. Sprostredkovanie bolo velmi professionalne, na vysokej úrovni. V pripade vyskytnutia nejakej zmeny v procese, reagoval velmi promptne a korektne. Môžem len odporučiť!

Recenzia z Googlu Tomas D.

Maximalna spokojnost, za 2 tyzdne auto predane predajca Miso Stubna max spokojnost, profesionalny pristup. Len odporucam.

Recenzia z Googlu Lubos R.

Odporúčam, všetko bolo ako sme sa dohodli

Recenzia z Googlu Peter K.

Veľmi pozitívna skúsenosť, kupoval som BMW rad 3 v decembri, p Štubňa všetky papiere, prepis ako aj technický stav auta zvládol na 601percent. Vrelo odporúčam.

Recenzia z Googlu Martin K.

Kupovali sme auto prostrednictvom p. Michala Štubňu a promptne reagoval aj počas sviatkov a všetko vybavil rychlo a podla dohody. Dakujem.

Recenzia z Googlu Andrejka b.

Kupili sme auto cez Carbi. Pan Miso Stubna je velmi prijemny a trpezlivy, so vsetkym nam pomohol, vsetko vysvetlil. Dakujeme

Recenzia z Googlu Yurii K.

Nič rýchlo a perfektne predali moje auto. Ďakujem za servis.

Recenzia z nášho webu Peter K.

Dobrý den, v decembri som kupoval vozidlo BMW rada 3. Všetko prebehlo bez problémov, p. Štubňa si dal záležať, jednak dokumentačne a jednak technický stav vozidla. Uvedený podnik odporučam. Peter.