Čo o mne povedali naši zákazníci
Recenzia z Googlu Patrik P.

S firmou Carbi a hlavne p. Michalom Štubňom mám perfektné skúsenosti.Pri kúpe auta bol veľmi ochotný, spoľahlivý a komunikovalo sa s ním perfektne. Auto bolo preverené bez skrytých závad alebo škodových udalostí. Maximálne túto službu odporúčam

Recenzia z Googlu Daniel K.

Úžasne a kvalitné služby, profesionalita , prístup a kvalita. P. Michal Štubňa maximálna spokojnosť, ďakujem. Mercedes bol predaný do dvoch týždňov.

Recenzia z Googlu Martin K.

Dobrý deň, cez službu Carbi a hlavne za pomoci pána Michal Štubňa sa mi podarilo predať už dve autá za čo mu veľmi pekne dakujem. Pán Štubňa je ústretový, ochotný, po telefonickom dohodnutí termínu vždy všetko platilo, prišiel , nafotil, nahodil inzeráty, po predaji všetku administratívu vybavil, absolútna spokojnosť. Naozaj nemusím nič riešiť a hlavne mám dostatok ošetreného času. Určite budem službu Carbi a pána Štubňu využívať aj naďalej. Držím palce a veľa spokojných a šťastných klientov prajem👍👌

Recenzia z Googlu Michal

O sluzbe Carbi som pocul prvy krat a rozhodoval som sa dlho kde a od koho kupim auto (kedze sa mi par krat stalo v minulosti ze som bol oklamany pri kupe auta). Na zaklade pozitivnych recenzii a skusenosti ludi, som tuto sluzbu skusil a musim povedat ze som tak isto nadmieru spokojny s pristupom a flexibilitou. Vsetko prebehlo v poriadku, bez komplikacii, obhliadka vozidla taktiez bez problemou, na kazdu moju otazku prisla aj odpoved. Dufam ze mi auto bude sluzit dlhe roky. Dakujem Pan Miso Stubna 🙂😉 Sluzbu urcite odporucam.

Recenzia z Googlu Magda B.

So službani p.Michala Štubňu sme boli absolútne spokoní. Sprostredkoval nám kúpu auta, vybavil všetky náležitosti, dojednal stretnutie, zabezpečil zmluvu, vybavil prepis auta aj PZP. Jeho jednanie je profesionálne a korektné, ušetril nám mnžstvo času. Jeho služby odporúčam.

Recenzia z Googlu Tomas V.

Michal Štubňa z Carbi mi pomáhal opakovane s predajom ojazdených firemných áut. Maximálna spokojnosť s priebehom! Vždy boli dodržané naše dohody a bol maximálne nápomocný počas celého procesu, od určenia ceny, prípravy inzerátu, prípravy kúpno-predajnej zmluvy, až po odhlásenie auta z evidencie, skrátka: kompletný servis! Výrazným spôsobom ma tak odbremenil od povinností súvisiacich s predajom vozidiel.

Recenzia z Googlu Matúš B.

Veľká spokojnosť s prácou pána Štubňu pri predaji môjho auta. Profesionálny prístup, výborná komunikácia a rýchle vybavenie všetkého potrebného. Inzerát aj fotografie boli na top úrovni, čo určite prispelo k rýchlemu predaju. Určite odporúčam a v budúcnosti opäť využijem jeho služby.

Recenzia z Googlu Kreta 7.

Rýchle jednanie, profesionalita, maximálna ochota, priateľské jednanie. Pan Michal Štubňa za mňa vybavil všetky náležitosti, pomohol mi pri kúpe auta. Vrelo odporúčam. Veľká spokojnosť. Prajem veľa úspechov 👍