Predaj sprostredkoval Michal Štubňa. Cely proces prebehol veľmi hladko. Sprostredkovanie bolo velmi professionalne, na vysokej úrovni. V pripade vyskytnutia nejakej zmeny v procese, reagoval velmi promptne a korektne. Môžem len odporučiť!
Maximalna spokojnost, za 2 tyzdne auto predane predajca Miso Stubna max spokojnost, profesionalny pristup. Len odporucam.
Odporúčam, všetko bolo ako sme sa dohodli
Veľmi pozitívna skúsenosť, kupoval som BMW rad 3 v decembri, p Štubňa všetky papiere, prepis ako aj technický stav auta zvládol na 601percent. Vrelo odporúčam.
Kupovali sme auto prostrednictvom p. Michala Štubňu a promptne reagoval aj počas sviatkov a všetko vybavil rychlo a podla dohody. Dakujem.
Kupili sme auto cez Carbi. Pan Miso Stubna je velmi prijemny a trpezlivy, so vsetkym nam pomohol, vsetko vysvetlil. Dakujeme
Nič rýchlo a perfektne predali moje auto. Ďakujem za servis.
Dobrý den, v decembri som kupoval vozidlo BMW rada 3. Všetko prebehlo bez problémov, p. Štubňa si dal záležať, jednak dokumentačne a jednak technický stav vozidla. Uvedený podnik odporučam. Peter.