S radosťou môžem povedať, že naša skúsenosť s nákupom vozidla u pána Endrizala prekonala naše očakávania. Ocenili sme jeho férový a klientsky prístup. Nebol vyvíjaný žiaden nátlak na kúpu, čo je v dnešnom predaji vozidiel vzácnosť. Testovacia jazda bola dostatočne dlhá a umožnila nám auto dobre preveriť. Rovnako aj celá obhliadka prebehla bez akýchkoľvek problémov. Zvlášť oceňujem, že zmluvné podmienky boli vysvetlené zrozumiteľne pre všetkých. Nezaznamenali sme žiadne "skryté nástrahy" alebo nejaké nejasnosti. Všetko prebehlo nad moje očakávania, bez akýchkoľvek problémov. Celý priebeh bol veľmi uvoľnený a bez stresu. Vďaka tejto transparentnosti prebehlo všetko pohodovo a priateľsky. Pána Endrizala rozhodne odporúčam každému, nie len ak niekto chce auto, ale aj pre profesionálny a ľudský prístup.
Ďakujeme za možnosť predať auto takouto formou cez pána Miroslava Endrizala. Super komunikácia a jednoducho nie je čo vytknúť. Určite odporúčam!!! Ďakujeme za spoluprácu.
Ďakujem pánovi Kultánovi za prifesionálny prístup pri kúpe vozidla Tesla. Všetko prebehlo úplne hladko,od začiatku pri obhliadke až po prepis vozidla. Vrelo odporúčam.
Veľká spokojnosť, do hodiny od stretnutia s p. Jozefom Vitekom som odchádzal na novom aute, veľkou pomocou bolo aj vybavenie poistenia
Veľmi chválim prístup pána Michala Stubnu. Vsetko prebehlo ako bolo dohodnuté. Ďakujem a odporuučam
Ďakujem p.Mišovi Štubňovi za profesionálny a ľudský prístup. Vrelo odporúčam.
S pánom Endrizalom som sa spoznal na pracovnej ceste v Chorvatsku. Kde mi povedal o svojej práci. Je s ním radosť spolupracovať. Auto predané do 14 dní od inzercie . Vybavil aj prepis . Ako povedal na začiatku spolupráce. Rýchlo bezpečne bezstarostne.
Bola som veľmi spokojná s prácou p.Seckara výborná spolupráca rýchly predaj spokojné obe strany,vrelo doporučujem Kocianova
Veľmi dobrá skúsenosť s touto firmou .Konkrétne pán Jozef Vítek ktorí má na starosť Košický kraj . Osobne som s ním predával dve svoje autá .Všetko dohodol ,vybavil ,napísal ,nafotil ,zmluvy ,poistky ,prepis na nového majiteľa ,atď. Stojí to za to . Cena oproti konkurencii nižšia Odporúčam . Ivan
Veľmi spoľahlivá firma a spolupráca - rýchly a bezproblémový prístup hlavne zo strany p. Štubňu Vďaka