Combi

Definícia


Ide o typ karosérie auta, ktorá je podobná sedanu alebo hatchbacku, ale ide o dlhšiu verziu.  Combi disponuje dodatočným batožinovým priestorom, do ktorého sa vstupuje cez veľké zadné dvere. Veľké predmety sa dajú ľahko umiestniť vďaka neklesajúcej línii strechy vozidla, ktorá poskytuje extra výšku.


combi 


Popis


Pôvodným účelom kombi bolo prepravovať bohatých ľudí, ktorí ich vlastnili, z ich domovov na ich vidiecke majetky, pričom so sebou nosili aj ich batožinu.


Napriek tomu, že kombi boli veľmi populárne, dlhé roky mali povesť nudných automobilov. Výrobcovia však robili všetko pre to, aby boli pre spotrebiteľov atraktívnejšie. To zafungovalo, a tak combi, ktoré sú na trhu v súčasnosti, majú oveľa krajšie línie ako staré kombi modely.  Za zmienku stoja aj vylepšenia jazdnej dynamiky, vďaka ktorým sú kombi na ceste agilnejšie, pútavejšie a vzrušujúcejšie, najmä v porovnaní s ťažkopádnymi SUV a crossovermi.


Vlastnosti Combi


Vďaka inteligentnému štýlu a nenáročnej praktickosti majú kombi čo ponúknuť. Na súčasnom trhu je z čoho vyberať. Nazrite do našej ponuky vozidiel.


Kombi ponúkajú vynikajúcu praktickosť. Aj keď majú veľké kufre, mnohých vodičov priťahuje tvar kombi a nízka nakladacia hrana, ktorá uľahčuje nakladanie veľkých predmetov do auta. Niektoré modely majú dokonca dostatok miesta na spanie, ak spustíte zadné sedadlá.


Keďže tieto autá môžu mať rôzne úrovne výbavy, veľkosti motorov, rozmery, priestor pre cestujúcich a batožinový priestor, často sa zaraďujú do menších podkategórií, ako sú „kompaktné kombi“, „kombi v plnej veľkosti“ alebo „luxusné kombi“.


 


 

Aktuálna ponuka vozidiel